Titelbild unternehmen
Garnitury Producent

O marce

Digel jest międzynarodową marką tworzącą innowacyjną i kreatywną modę. W naszych codziennych działaniach kierujemy się dbałością o wysoki standard obsługi i nieustanny rozwój. Digel zaspokaja wymagania ceniących wysoką jakość indywidualistów, osób poszukujących przystępnej cenowo na wskroś współczesnej i modnej odzieży na każdą okazję.

Jakość

Nasze produkty charakteryzują się doskonałym komfortem noszenia połączonym z wysoką jakością w rozsądnej cenie.

Wygoda użytkowania

W dziedzinie funkcji ochronnych odzieży, innowacyjnych materiałów itp. jesteśmy zawsze o krok do przodu. Nasze priorytety ustala klient, szyjemy odzież, która sprosta jego oczekiwaniom.

Styl, na którym polegasz

Niezależnie, który produkt z naszej szerokiej oferty wybierzesz, zawsze masz gwarancję idealnego wyglądu bez względu na porę czy okazję. Digel oferuje modę idealnie dopasowaną do potrzeb klienta.

Nowoczesny wygląd

Naszą ofertę charakteryzuje świetne wyczucie najnowszych trendów i kreatywne podejście do projektowania. Wzbogacając ubrania o modne akcenty, zawsze pozostajemy w zgodzie z duchem czasu.

Międzynarodowy zasięg

Digel sprzedaje swoje kolekcje w ponad 40 krajach. Nasze ubrania są obecne w ponad 3000 sklepach na świecie.

Koszule męskie producent

O firmie

Spółka akcyjna

struktura firmy

Jochen Digel

zarząd

Dr. Alfred Haar

przewodniczący rady nadzorczej

Nagold

siedziba firmy

1939
przez Gustav Digel

założenie firmy

300

pracowników w Niemczech

600

pracowników reszta świata

60%

udział eksportu

110 mln €
w 2017

obroty firmy

Działalność charytatywna

DIGEL WYKAZUJE
TRWAŁE ZAANGAŻOWANIE SPOŁECZNE

Sponsoring dla potrzebujących dzieci jest nie tylko bardzo trwałym sposobem pomocy, lecz także bardzo osobistym…

"Dzieci są naszą przyszłością" to motto przyświecające zaangażowaniu społecznemu firmy Digel AG. We współpracy z World Vision Deutschland e.V., jesteśmy zaangażowani w pomoc potrzebującym dzieciom z najuboższych regionów świata. Od końca 2010 roku, czworo dzieci i ich rodziny z Mozambiku, Kenii, Bangladeszu i Peru otrzymało od nas wsparcie w postaci sponsoringu. Pracownicy chętnie utrzymują regularny kontakt z dziećmi drogą pocztową lub e-mailową, a my czekamy na każdy list od wspieranych przez nas dzieci!

Sponsoring dla potrzebujących dzieci jest nie tylko bardzo trwałym sposobem pomocy, ale również bardzo osobistym – i właśnie taki rodzaj pomocy jest bardzo ważny dla firmy Digel AG.

W 2016 roku będzie sponsorowany projekt World Vision "Dzieci uchodźców i ich rodziny na granicy z Węgrami". W ten sposób Digel AG chce dołożyć coś od siebie do pilnie potrzebnego wsparcia w postaci na przykład zestawów higienicznych i odzieży. Wsparcie będzie udzielane w szczególności dzieciom, które są pozostawione same sobie. Więcej informacji na temat tego projektu można znaleźć na stronie www.worldvision.de

Digel AG bierze również udział w regionalnych projektach społecznych i w 2011 roku zdecydowaliśmy się wesprzeć fundację Ronald McDonald Children's Foundation poprzez sponsorowanie mieszkania w Ronald McDonald House w Tybindze. Jest to drugi, co do wielkości, tego typu dom w Niemczech, zapewniający 30 apartamentów – tymczasowych domów dla rodzin ciężko chorych dzieci. Każdy apartament może pomieścić jednocześnie do czterech osób. Co roku zakwaterowanych jest tam około 700 rodzin. W zależności od rodzaju choroby dziecka, czas trwania pobytu waha się od jednego dnia do sześciu miesięcy, a czasem nawet do jednego roku lub dłużej. Sponsorowanie tego mieszkania zostało przedłużone do roku 2017. Oprócz sponsoringu w 2016 Digel AG wspiera również Dom Dziecka w bieżących projektach, ponieważ są one w większości zależne od darowizn.

Od 1987 roku zbudowano w Niemczech dwadzieścia domów Ronalda McDonalda. Co roku umożliwiają one ponad 5 500 rodzinom pobyt blisko ich krytycznie chorych dzieci i wspieranie ich. Pierwsze domy charytatywne zostały założone w USA już w 1974 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.mcdonalds-kinderhilfe.org

Garnitury producent

Znajdź sklep

Salon Digel

C.H. Arkadia

Al. Jana Pawła II 82, Warszawa

godziny otwarcia:
pon-sob 10-22,
niedziela handlowa 10-21

Tel. +48 795 525 197

Salon Digel

Designer Outlet Warszawa

ul. Puławska 42E, 05-500 Piaseczno

godziny otwarcia:
pon-sob 10-22,
niedziela handlowa 10-21

Tel. +48 22 726 80 22, +48 795-527-199

Salon Digel

Factory Annopol Warszawa

ul. Annopol 2, 03-236 Warszawa

godziny otwarcia:
pon-czw 10-21, pt-sob 10-22,
niedziela handlowa 10-20

Tel. +48 22 441 91 30, +48 795-588-420

Salon Digel

Factory Ursus Warszawa

Plac Czerwca 1976 r. 6, 02-495 Warszawa

godziny otwarcia:
pon-czw 10-21, pt-sob 10-22,
niedziela handlowa 10-20

Tel. +48 22 812 80 16, 602 763 982

Digel - Producent garniturów, koszul i marynarek męskich

Kariera

W tej chwili brak wakatów.

Media

W naszej strefie prasowej znajdziesz zdjęcia oraz szereg gotowych do pobrania materiałów.

W celu pełnego wykorzystania tej usługi, prosimy o zarejestrowanie się. Z przyjemnością dostarczymy Państwu dedykowany login.

Contact

Kontakt