DIGEL MOVE. PEŁEN NATURALNOŚCI

W tym sezonie ludzie nadal chcą cieszyć się wolniejszym tempem życia. Formalne i nieformalne elementy można łączyć, tworząc zupełnie nowe stylizacje. Digel Move stawia na lekkie i proste elementy, a „swobodny, ale dobrze ubrany” to motto sezonu. Zgodnie z motywem przewodnim „Pełna naturalność”, ta kolekcja stawia na naturalność. Zawiera dużo wełny, wełnianego dżerseju, elastycznej wełny double-face – wszystkie materiały, które mają naturalny wygląd pomimo swoich właściwości technicznych. Także kolory użyte w tej kolekcji odzwierciedlają jej naturalny motyw. Odcienie szarości, greige, granat i czerń stanowią podstawę i są połączone z cieplejszymi tonami, takimi jak złotożółty Nugget Gold lub odcień czerwonego Dusty Cedar, aby stworzyć harmonijną paletę kolorów. W tym sezonie polecamy stylizacje, które bawią się różnymi odcieniami z tej samej rodziny kolorów.

Poszczególne elementy mają luźny styl z wyraźnym naciskiem na odzież sportową. Do tegorocznej kolekcji zimowej dodano kilka dodatkowych kurtek i płaszczy. Najważniejsze z nich to swobodne kurtki bez podszewki, parki i płaszcze oraz lżejsze kurtki, które idealnie nadają się na wczesną jesień. Nasze płaszcze także zyskały sportowy charakter. Tej zimy po raz pierwszy zdecydowaliśmy się użyć włókien Sorona jako materiału zewnętrznego i wypełnienia. Włókna te zawierają duże ilości kukurydzy i są produkowane w sposób przyjazny dla środowiska. Jeśli chodzi o odzież wierzchnią, funkcjonalność jest szczególnie ważna. W tym sezonie zdecydowaliśmy się podążać za mottem „Funkcja podąża za modą”, co oznacza, że nasze płaszcze i kurtki są zarówno funkcjonalne jak i stylowe.

Nasza zimowa kurtka bomberka idealnie pasuje do spodni z zakładkami lub bojówek, oba fasony zyskują na popularności. Podczas gdy nadal dominuje sylwetka slim fit, zaczynamy widzieć więcej spodni o bardziej swobodnym kroju. To samo dotyczy ubrań formalnych, marynarki garniturowe wykonane z dżerseju bez podszewki, wełny double-face lub popeliny mają bardziej luźny wygląd i styl.

Wraz ze zmianą w kierunku bardziej swobodnej mody, dzianiny stają się coraz bardziej popularne. Są obszerne, ale przyjemne i lekkie. Typowe dzianiny to swetry z golfem, swetry ze splotem warkoczowym i swetry żebrowane wykonane z wełny, mieszanek wełny i kaszmiru oraz wełny połączonej z przędzami technicznymi. Wykorzystaliśmy również jersey interlock, aby stworzyć nowoczesne bluzy, które są idealne na zimę. Funkcjonalność i komfort są również najważniejsze w przypadku naszych koszul. Mamy koszule wykonane z delikatnych flaneli, technicznych  dżersejów, gładkie koszule i koszule z nadrukami w kwiaty lub bardziej subtelne, minimalistyczne nadruki.

d.vision, innowacyjna kolekcja kapsułowa DIGEL idzie o krok dalej dzięki serii Active Performer, która zawiera ubrania do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Wszystkie ubrania są przyjemne i miękkie oraz wykonane z technicznych tkanin. Prosta paleta kolorów (obejmująca czerń, biel, granat, szarość i odważny królewski błękit) podkreśla czyste linie kolekcji i miejskiego, progresywnego ducha.