Czas na imprezę w DIGEL move! Fajnie, ale stylowo – nawet młodsze pokolenie chce się od czasu do czasu ubrać szykownie, a okazji jest wiele: bierzmowanie, ukończenie szkoły, a nawet po prostu na randkę lub imprezę. Posiadanie garnituru w szafie nigdy nie jest złym pomysłem. Dzięki kapsułowej kolekcji SCHOOL OUT, DIGEL oferuje szeroką gamę garniturów, które zaspokoją każdą potrzebę młodego dżentelmena.

Nudne garnitury to przeszłość – garnitury dla współczesnych młodych mężczyzn są fajne, nowoczesne i łatwe do łączenia. Niezależnie od tego, czy chodzi o garnitur zapinany na guziki, czy T- shirt, SCHOOL OUT zawsze robi dobre wrażenie i przykuwa wzrok.

Jeśli chodzi o kolory, główną rolę odgrywają klasyczne odcienie garniturów: ponadczasowe i zawsze modne, w szczególności elegancka czerń, przyciągający wzrok niebieski i nowoczesny brązowo-bordowy. Sylwetki SCHOOL OUT są modne i smukłe: marynarki są krótkie, nogawki spodni wąskie i kończą się wysoko nad butami.

Mówiąc o butach: nie zawsze musisz wybierać klasyczne buty do garnituru. Łącząc garnitur SCHOOL OUT z butami sportowymi lub sztybletami, masz gwarancję efektownego wyglądu.