O firmie

DIGEL to firma rodzinna. To nie tylko fakt, ale część naszej filozofii. Obecnie już trzecie pokolenie, które reprezentuje Jochen Digel, kieruje w siedzibie w Nagold w Niemczech firmą i stale rosnącym zespołem składającym się obecnie z 350 pracowników w Niemczech i 1000 na całym świecie. Jako międzynarodowa marka modowa, DIGEL od około 80 lat słynie ze swojej innowacyjnej wizji i kreatywnego ducha.

Dążenie do najwyższych standardów obsługi i zrównoważonego rozwoju jest wpisane w DNA firmy i przenika każdy aspekt jej codziennej działalności. Jakość, funkcjonalność, styl, świadomość najnowszych trendów i innowacji oraz poszerzanie swojej obecności daleko poza granice Niemiec – to wartości leżące u podstaw marki DIGEL, które zawsze były i nadal są naszym priorytetem.

Świat odzieży DIGEL jest różnorodny, ale harmonijny. Idzie z duchem czasu, wyznacza wysokie standardy w zakresie materiałów, produkcji i procesów produkcyjnych, odznacza się oryginalnymi detalami.

Kolekcja obejmuje klasyczne i eleganckie garnitury, kompletne stroje, a także idealne stylizacje na wesela i inne uroczystości. Dzięki kolekcji obuwia, która dopełnia stylizację, DIGEL to coś więcej niż kolejna marka odzieży męskiej. Oferując dwie kolekcje rocznie, DIGEL oferuje pełną gamę odzieży dla mężczyzn w każdym wieku i na każdą okazję. Marka, na której możesz polegać – wszędzie tam, gdzie zaprowadzi Cię życie.

Spółka akcyjna

struktura firmy

Jochen Digel

zarząd

Nagold

siedziba firmy

1939 przez
Gustav Digel

założenie firmy

350 pracowników

w Niemczech

1000 pracowników

reszta świata