Kolekcji DIGEL wiosna/lato 2024 przewodzi motyw Ocean Drive inspirowany pozytywnymi wibracjami, optymizmem i wyluzowaną atmosferą Miami. Natomiast DIGEL move zainspirował się zatoką Aruba z jej karaibskim klimatem, zapierającymi dech w piersiach plażami i kolorowymi domami. Ta pulsująca energia jest wspólnym wątkiem przewijającym się przez kolekcję, którą cechują luźne i zrelaksowane sylwetki.

Stylowy T-shirt pod pastelową sportową kurtką z podwiniętymi rękawami lub garnitur w delikatnych, męskich pastelowych odcieniach – w tym sezonie w DIGEL unosi się powiew „Miami Vice”, kultowego serialu z lat 80. Paleta kolorów wzbudza pozytywne wibracje. Ocean Drive z pewnością rozjaśni garderobę świeżymi pastelowymi odcieniami, takimi jak Lavender Grey, Spiced Coral, Stone Blue, Iced Coffee i Toasted Coconut.

W tym sezonie w kolekcji dominują ubrania z lnu i mieszanek lnu, a także z bawełny, ich wspólną cechą jest lekkość i przewiewność. Zgodnie z trendem lansującym bardziej swobodną odzież, dzianiny z długim i krótkim rękawem są wykonane głównie z lżejszych materiałów, takich jak czysty len i bawełna.

Koszule w tym sezonie są głównie z lnu i mieszanki lnu, w paski, nadruki oraz wzory inspirowane mandalą i kwiatami. Nasze swobodne koszule z krótkim rękawem mają nasz kluczowy nadruk na ten sezon – ekskluzywny nadruk roślinny. Koszulki polo z dżerseju z krótkim rękawem są z bawełny lub lnu z kontrastowymi detalami, haftami i kolorowymi guzikami.

Z nową kolekcją Digel i Digel  Move jesteśmy gotowi na ekscytujące lato!